ON-LINE REZERVACE

Garance nejlepší ceny

Garance nejlepší ceny

Garantujeme Vám, že v okamžiku rezervace získáte na našich stránkách nejnižší možnou dostupnou cenu. Pokud navíc zadáte v rezervačním formuláři promo kód ANYDAYPROMO, získáte slevu dalších 10% ze všech nabídek.

Text Poloha

Poloha

Rezidence se nachází přímo v centru Prahy, poblíž všech pražských pamětihodností a turistických atrakcí. Zároveň je jen několik kroků od stanic metra a tramvaje poskytující snadný přístup do celého města a přilehlých oblastí.

Ideální poloha Anyday Apartments umožňuje dosáhnout po několika minutách chůze následující zajímavá místa a památky:

Václavské náměstí – 8 minut

Národní museum – 8 minut

Karlovo náměstí – 10 minut

Státní opera – 15 minut

Pražské kongresové centrum – 15 minut

Staroměstské náměstí – 20 minut


Jak nás najdete?

Z letiště Ruzyně

Taxi: Taxi jsou k dispozici na stanovišti přímo před příletovým terminálem. Cesta do hotelu stojí cca 700 Kč.

Hotelový limousine service: Abychom Vám pobyt co nejvíce zpříjemnili, můžeme pro Vás zajistit transfer z letiště do hotelu za příznivou cenu 700 Kč (cena za automobil - max. 4 osoby). Transfer je možno zarezervovat spolu s ubytováním v sekci rezervace.

Městská hromadná doprava: Jeďte autobusem číslo 119 z letiště na stanici Nádraží Veleslavín, kde přestupte na metro. Z Nádraží Veleslavín jeďte na stanici Muzeum, ve které přestupte z trasy A na trasu C. Poté jeďte jednu zastávku do stanice I.P.Pavlova. Jakmile opustíte metro, vydejte se ulicí Sokolská (široká ulice rovnoběžná s ulicí Legerova) po směru dopravy. Anyday Apartments najdete po 200 metrech po pravé straně. Jízdenka stojí 32 Kč.

Z vlakových nádraží

Z Hlavního nádraží: Z hlavního nádraží jeďte pouze 2 stanice do stanice I.P. Pavlova. Jakmile opustíte metro, vydejte se ulicí Sokolská (široká ulice rovnoběžná s ulicí Legerova) po směru dopravy. Anyday Apartments najdete po 200 metrech po pravé straně. Jízdenka stojí 24 Kč.

Z Holešovického nádraží: Z Holešovického nádraží jeďte pouze 5 stanic do stanice I.P. Pavlova. Jakmile opustíte metro, vydejte se ulicí Sokolská (široká ulice rovnoběžná s ulicí Legerova) po směru dopravy. Anyday Apartments najdete po 200 metrech po pravé straně. Jízdenka stojí 32 Kč.

 Autem - GPS 50°4'24.010"N, 14°25'44.685"E

Z Brna: Držte se stále na hlavním tahu Praha - Brno, E50/E65. Poté, co přejedete Nuselský most, odbočte doleva těsně před druhými semafory (na náměstí I.P.Pavlova). Poté odbočte opět hned vlevo. Rezidenci naleznete po 200 metrech na pravé straně.

Z Teplic: Pouze následujte směrové značení na Brno. Jakmile minete Václavské náměstí a Národní muzeum, pokračujte stále dál Sokolskou ulicí. Jakmile minete náměstí I.P.Pavlova, naší rezidenci naleznete po 200 metrech na pravé straně.

wifi
Free WiFi
parking Navštivte náš další hotel green garden
tripadvisor travelers choice 2014